Gastronomie

Restaurace s barem na hotelu Stella.

Horská restaurace, kde se dobře najíte.

.

Ať se necháte hostit hotelovou dietou nebo k nám zavítáte se posilnit pro další aktivitu na horách, v naší restauraci si určitě pochutnáte.

Restaurace hotelu Stella je otevřena všem návštěvníkům Špičáku i našim hotelovým hostům 7 dní v týdnu. K dispozici je 80 míst k sezení a salónek s krbem s dalšími 40ti místy.

Restaurace na šumavském Špičáku s unikátním výhledem vzala za svůj koncept domácí stravy založený na místních surovinách a tradičních receptech.  Tým naší kuchyně ochotně připraví pokrmy pro všechny části dne. Těšit se můžete na bohatou snídani bufetovou formou, plnohodnotný oběd o více chodech i šumavskou večeři a výběr z několika druhů jídel.

.

Navštivte nás.

Hotel Stella přeje dobrou chuť.

Občerstvení u Železné Rudy

Občerstvení u Železné Rudy

K příjemnému posezení je v restauraci hotelový bar se širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů. Určitě neopomeňte ochutnat jeden z našich výběrových karibských rumů. Nebo jen tak poseďte u kávy a vychutnejte si výhled na Jezerní horu a údolí Železné Rudy.

K naší výborné kávě můžete vyzkoušet některý z dezertů či lahodnou zmrzlinu dle aktuální nabídky. Pokud nás slunce potěší svou návštěvou, můžete si svou chvíli pohody vychutnat na balkonu či venkovní zahrádce s grilem. Vychutnejte si horské sluníčko a nechte se hýčkat naší hotelovou obsluhou. Postaráme se o váš zážitek ze Šumavy.

Pokračujte dál v naší nabídce