Ubytování

Vaše ubytování na horách

.

Kvalitní a dostupné ubytování na Šumavě.

.

Nabízíme cenově přijatelné ubytování s osobním přístupem.

.

Hotel Stella na šumavském Špičáku nabízí ubytování ve více jak 40 vybavených pokojích různých kategorií.

.

Potřebujete přečkat jednu noc nebo toužíte po rodinné pobytové dovolené a poznání krás Železnorudska?

.

Jsme zde, abychom uspokojili všechny vaše potřeby. Pro kratší poznávací pobyty máme pokoje v turistické třídě nebo dvoulůžkové pokoje typu standard. Rodinám s dětmi rádi nabídneme až čtyřlůžkové pokoje exklusive s nádherným výhledem do údolí Železné Rudy. Pro náročnější hosty máme připraveny dvoulůžkové pokoje de-luxe. Celý hotel je nekuřácký.

.

Domácí mazlíčci jsou v hotelu Stella vítáni.

Hostům cestujícím se sportovním vybavením je k dispozici lyžárna či uschovna kol. Součástí hotelové nabídky je i šumavské wellness.

Vaše pohodlí je naše starost

Vaše pohodlí je naše starost

Pro vaše pohodlí jsou na pokojích široká lůžka s dostatečně vysokými matracemi pro kvalitní spánek a odpočinek na horách. Všechny pokoje jsou po rekonstrukci. Jsou vybaveny vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Součástí vybavení všech pokojů je bezdrátové Wi-Fi připojení zdarma a kvalitní zobrazovací zařízení.

Vyberte si z našich pokojů

Pokoj Exclusive

Pokoj Exclusive

Hledáte odreagování od běžného každodenního shonu, a tedy spíše klid a vlahou náruč lesa? Pokoje exclusive obrácené okny do šumavského hvozdu ... (více)
Pokoj s Balkonem

Pokoj s Balkonem

Máte rádi východy slunce a rádi byste měli údolí Železné Rudy jako na dlani? Náš pokoj s balkonem jihovýchodním směrem je přesně pro v ... (více)
Rodinný pokoj

Rodinný pokoj

Přijede vás celá banda a chcete si pobyt užívat společně? Do našeho rodinného pokoje o dvou místnostech se pohodlně vejdete všichni. Dva p ... (více)
Pokoj de luxe

Pokoj de luxe

Jste nároční? Rádi si užíváte maximální komfort a vybavení? I vám dokážeme naplnit očekávání hotelovým pokojem typu de-luxe. Nadstan ... (více)