Pobyty pro skupiny

.

Zajistíme bezproblémový servis pro skupinový pobyt na Šumavě.

.

Dostatečná ubytovací kapacita a vybavenost hotelu umožňuje komfortně pohostit větší skupiny návštěvníků Železné Rudy a šumavského Špičáku.

Hotel Stella je ideálním místem pro pořádání skupinových pobytů všech druhů. Prostory a vybavení hotelu umožňují uspořádat rodinná i jiná setkání a oslavy, sportovně výukové lekce, školní akce i zájezdy různých zájmových spolků. Pro komfortní pobyt vaší skupiny sestavíme itinerář pobytu na míru. Vše doladíme vzájemnou diskusí a potvrzením dojednaného, aby váš pobyt proběhl k maximální spokojenosti. Nebojte sdělit nám vaši představu.

.

Uděláme maximum, abyste si společně užili Šumavu.

.

Přijeďte všichni. Zážitek si odveze každý.

Pobyty pro skupiny

Pobyty pro skupiny

Krásné prostředí hotelové restaurace i přilehlých salonků, prostorné pokoje i gastronomické služby přímo vybízí k pořádání narozeninových, svatebních či jiných oslav.

Cokoli si budete přát - květinová výzdoba, hudební doprovod, servírované menu či rautový systém. Chuťovky, chlebíčky, čokoládová fontána. Tradiční i netradiční řešení. Na základě Vašich preferencí a přání dokážeme obstarat vše, co na své oslavě budete chtít, bez ohledu na to, zda se bude jednat o oslavu narozenin, rozličných výročí, svateb či křtin, nebo jen přátelských setkání,

Více informací