Hotel STELLA Vaše ubytování na Šumavě.

Kvalitní ubytování v šumavské přírodě pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Obrázek bez názvu

Hledáte zázemí pro aktivní dovolenou nebo relax a odpočinek na horách?

.

Nevíte kam vyrazit na výlet s dětmi nebo jak si prostě užít dovolenou v Čechách?

Hotel Stella na šumavském Špičáku je tou správnou odpovědí na všechny vaše otázky. Hotel uprostřed šumavských lesů, přitom snadno dostupný autem, vlakem i na motorce.

Hotel Stella nabízí to ideální zázemí pro pobyt a poznání krás Šumavy.

Poloha hotelu je ideální pro aktivní trávení letní i zimní dovolené na horách. Hotel leží na úpatí dvou šumavských hor – Špičák a Pancíř a je tak skvělým výchozím bodem pro toulky šumavskou přírodou i pro letní a zimní sportovní vyžití. Pro návštěvu Ski&bikepark Špičák stačí přejít silnici, na vrchol Pancíř vás doveze nejstarší lanová dráha v Čechách, jejíž dolní stanice je od hotelu vzdálena pouhých 300 m.

ObjevujteŠumavus hotelem Stella

Užijte své volné chvíle pohody a odpočinku v hotelu Stella

Ať hledáte romantické ubytování na horách, aktivní dovolenou s rodinou a dětmi či místo pro uskutečnění společenské události, hotel Stella vás srdečně přivítá a poskytne vše potřebné pro nezapomenutelný zážitek z pobytu na Šumavě. Neváhejte a přijeďte si užít krásy Železnorudska a okolí ledovcových jezer pod horou Špičák. Rádi vás ubytujeme, rádi se o vás postaráme.

Střípky z ubytovánípod šumavským Špičákem

V hotelu Stella naleznete vše, co potřebujete pro klidné a spokojené prožití vašeho času na českých horách. Hotel je obklopen šumavskými hvozdy a nachází se na unikátním místě pod horou Špičák a Pancíř. Je velmi dobře dostupný motoristům i cestujícím vlakem. Ideální poloha, dostupnost a především kouzelná okolní krajina dělá z hotelu Stella jedinečné místo pro trávení aktivní letní či zimní dovolené. Pro ty, kteří hledají spíš pohodu a relax máme připraveno horské wellness. Návštěvníci se tak mohou těšit na finskou saunu a venkovní vířivku s výhledem na horu Špičák.

Šumavaláskana první pohled

Přijeďte za námi a poznejte krásu Šumavy a Železné Rudy na vlastní kůži. Těší se na vás majestátní lesy i ledovcová jezera. Hřebenové túry, cyklovýlety, běžecké i sjezdové lyžování. To vše a mnohem víc je vám na dosah z pohodlí hotelu Stella na šumavském Špičáku.
0%

Ubytování v hotelu StellaVaše ubytování v srdci Šumavy

Každý jsem jiný a každý na všem hledáme to své. Proto hotel Stella nabízí celkem čtyři kategorie ubytování. Stačí si tedy jen určit priority a určitě naleznete to optimální ubytování na šumavě u nás, v hotelu Stella.

Speciální nabídka hotelu Stella

Mimo běžných pobytů jsem pro vás připravili i speciální balíčky hotelových služeb. Je libo s námi strávit bílé Vánoce na Šumavě nebo prožít Silvestr na horách? Neváhejte vybrat z uvedené nabídky zvýhodněných pobytů.
Kamna výlet
Našepoloha

Aktuality

11.08.2020
Máme zbrusu nové webové stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit.
08.12.2019
Máme pro Vás nové hotelové balíčky. Sezonní balíčky naleznete pod odkazem Hotelové balíčky.
01.12.2019
Hotel Stella***+ se těší přízně více jak 250 fanoušků na facebooku. Děkujeme všem za přízeň!
Sdílej své zážitky