4 položky

Podmínky ochrany osobních údajů

Podmínky ochrany osobních údajů I. Základní ustanovení Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR ... (více)

Ceník ubytování

Ceník ubytování   Smluvní ceny od: uvedené ceny jsou platné pro kategorii ubytování STANDARD Hotel disponuje čtyřmi kategoriemi pokojů: Deluxe, Exklusive/Classic, Standard a Turist. Níže uvedený přehled smluvních cen pro jednotlivá období je platný pro individuální kli ... (více)

Objevujte Šumavu s hotelem STELLA

Užijte své volné chvíle pohody a odpočinku v hotelu Stella Ať hledáte romantické ubytování na horách, aktivní dovolenou s rodinou a dětmi či místo pro uskutečnění společenské události, hotel Stella vás srdečně přivítá a poskytne vše potřebné pro nezapomenutelný zážitek z pobytu na Šumavě.    N ... (více)

Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů 1. Sběr informací Alteris s.r.o., Na Stezce 1330 / 3, 100 00 Praha 10 - Vršovice, IČ: 27862313, DIČ: CZ27862313od vás shromažďuje informace při poptávce služeb a při zaslání dotazu. Shromážděné informace zahrnují vaše jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adre ... (více)
 4 položky