O hotelu Stella

O hotelu Stella

Hotel Stella se nachází v nádherné šumavské přírodě v nadmořské výšce 900 m, v náručí Šumavský obrů jako jsou nedaleký Špičák (1202 m) a Pancíř (1215 m) uprostřed lyžařských areálů Špičák a Pančíř a je tak naprosto ideální pro zimní sporty a nabízí nepřeberné množství možností pro pěší i cyklistické výlety.

Pokoje jsou částečně zrekonstruované, vybavené stylovým nábytkem z masivu, vlastním sociálním zařízením, TV a SAT. V celém hotelu je bezplatný bezdrátový vysokorychlostní internet (50 Mb/s). Ubytovací kapacita je 120 - 140 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových a rodinných čtyřlůžkových pokojích (dva pokoje s vlastními koupelnami). Hotel nabízí i turistickou kategorii pro nenáročné - nově vybudované pokoje. 

Návštěvníkům nabízí parkoviště přímo u hotelu, dvě finské sauny, venkovní vířivku, taneční sál, tři společenské salonky, dětský koutek, stolní tenis i venkovní trampolínu.

Speciální balíčky nabízíme i pro školy v přírodě a lyžařské kurzy.

Standardní hotelové služby zabezpečuje recepce hotelu.

Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Osobní údaj, který tímto budeme zpracovávat, je e-mailová adresa a telefonní číslo. Tyto údaje potřebujeme k tomu, abychom Vám mohli odpovědět na dotaz, který nám položíte pomocí tohoto formuláře. E-mailovou adresu budeme zpracovávat po dobu 3 měsíců. Poté bude z databáze automaticky odstraněna.